Kačić Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iron Maiden somewhere back in time

+29
testisment
Brutal
hambi
Mr_Bungle
terror
The Serpent
Dopy
gallardo
Pestilence
steady as she goes
Nightwish
dr.pop
Blast
d33-d33
krilo
Tojo
No Control
True Believer
×AuROra×
Suvremena Žalost
ruzinavi klin
Mojsije
oprashena
Paka01
ptica999
Kuvar
Asma Čarmander
cmonlee
U.S.P
33 posters

Stranica 15 / 17. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 15 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by Nightwish ned kol 10, 2008 4:13 pm

d33-d33 je napisao/la:nejdem ni ja Cool

ni ja

jedino mi je za sto necu cut run to the hills
al dobro.............. jebiga Mr.Green
Nightwish
Nightwish
misunderstood
misunderstood

Broj postova : 1583
Age : 33
Location : groblje -.-'
Registration date : 13.11.2007

https://kacic3.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 15 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by True Believer ned kol 10, 2008 4:29 pm

Nažalost, ipak ne iden...
True Believer
True Believer
nisam admin, al' sam zakon
nisam admin, al' sam zakon

Broj postova : 2070
Location : kraj čajna šopa pa desno
Registration date : 14.11.2007

http://truebeliever.blog.hr/

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 15 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by gallardo ned kol 10, 2008 4:31 pm

True Believer je napisao/la:Nažalost, ipak ne iden...

Još ćeš reć da je to zato što radiš !? Mr.Green
gallardo
gallardo
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 1277
Location : Ogorje
Registration date : 15.11.2007

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 15 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by d33-d33 ned kol 10, 2008 4:34 pm

True Believer je napisao/la:Nažalost, ipak ne iden...

kako nazalost, nakicu sve su to hipiji!
d33-d33
d33-d33
nisam admin, al' sam zakon
nisam admin, al' sam zakon

Broj postova : 3054
Age : 33
Location : Dugiš
Registration date : 07.12.2007

http://sleepl3ss.blog.hr

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 15 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by True Believer ned kol 10, 2008 4:36 pm

d33-d33 je napisao/la:
True Believer je napisao/la:Nažalost, ipak ne iden...

kako nazalost, nakicu sve su to hipiji!
mislija san da je smajli nepotreban, al evo samo za tebe Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


IRON NEIDEN Mr.Green
True Believer
True Believer
nisam admin, al' sam zakon
nisam admin, al' sam zakon

Broj postova : 2070
Location : kraj čajna šopa pa desno
Registration date : 14.11.2007

http://truebeliever.blog.hr/

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 15 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by d33-d33 ned kol 10, 2008 4:37 pm

na trenutak sam se pobojala da ti je mozak ispran Mr.Green
d33-d33
d33-d33
nisam admin, al' sam zakon
nisam admin, al' sam zakon

Broj postova : 3054
Age : 33
Location : Dugiš
Registration date : 07.12.2007

http://sleepl3ss.blog.hr

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 15 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by No Control ned kol 10, 2008 6:49 pm

d33-d33 je napisao/la:nejdem ni ja Cool
No Control
No Control
nisam admin, al' sam zakon
nisam admin, al' sam zakon

Broj postova : 2083
Age : 37
Location : Baška Voda
Registration date : 22.11.2007

http://infest.blog.hr

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 15 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by gallardo pon kol 11, 2008 12:46 am

ZLO je napisao/la:Neki kažu da će na ulazu skupljat i mobitele Shocked

Upravo sam zahvaljujući pozivu dobre vile "uživo" posluša kraj "Run to the hills" tako da od ovoga nije bilo ništa
gallardo
gallardo
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 1277
Location : Ogorje
Registration date : 15.11.2007

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 15 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by ZLO pon kol 11, 2008 11:13 am

Ajme jebate evo me doma taman krepadnut Very Happy Ovo je bilo prejebeno,neznan neću ni počimat pričat,samo ću reć da san se uspješno prošverca u HB pit i da san riknija kad su upali na Aces High odnigdi,a tek oni refren sve se orilo u pičku materinu... Very Happy

Jebate svaka čast onome Dikinsonu svaku je pismu otpiva vrhunski dok je masa doli krepavala dok je pokušavala pivat za njin,ljudi su padali u nesvist Laughing

Svi su i sve vrhunski odsvirali,cili je koncert bija prejeben,krepa san i koliko god tija spavat zbog glupog rasporeda smjena u našem domu zdravlja Makarska moran ić na glupo skidanje punata sada Mad

Jebote... Very Happy

Ja mislin da nikad nisan reka ovu frazu - oduševljen san ! Laughing
ZLO
ZLO
Junior Member
Junior Member

Broj postova : 251
Age : 33
Location : Podgora
Registration date : 14.11.2007

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 15 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by terror pon kol 11, 2008 12:35 pm

Dobro je bilo. Kurčubić (ilitiga DICK AND SON) je stvarno ludilo piva. Dobar speed u toj Britaniji vuku ili se čovik napokon dokopa onog starog hita "droga..splitska droga je droga...", pa odlučio testirat cijelu pričicu u svom prekrasnom mlažnjaku.


Na nivou je to sve odrađeno, kad sad ovako gledam. Odličan rutinski profesionalno rješen nastup velikih ikona. Iako sam, iskreno - očekivao i nešto više. Ne znam šta, ali nešto san tio.. Još.. da me pokrene. Iako inače toleriram kašnjenja velikih zvijezda, ovo kašnjenje je bilo za plesku - u najmanju ruku. I ona nešesna šta je najavila isto to kašnjenje sat vrimena nakon zakazanog termina je zaslužila plesku, također. Dobra je "splitska bilaaaaa.." bila, pa su se teško valjda odlipili od stola prije nastupa... Smile

Svirka ludilo, bio bi kreten da išta drugo i kažem. Show je također lipo pario i sve je nekako bilo mejdenovski, ali Poljud je ubiti taj koji je ovaj koncert napravio velikim. Prošao sam sve sektore stadiona, a na samom kraju prije bisa sam bio i u "vrtiglavom loži", ali i u press štabu, a tijekom koncerta na svakoj strani tribine i travnjaku. Na tribinama (osim onih koji su direktno face to face okrenuti prema bini) je zvuk bio, u najmanju ruku - katastrofalan, no zbog same akustike jednog ovakvog stadiona - to je donekle i razumljivo... No, što je previše - previše je. Uvjeren sam i znam da se to moglo bolje odraditi, a ona dva steka "lan & ray"-a su, sigurno, premalo za cijelu "poljudsku ljepoticu". No, to je manje bitno. Amo realno, atmosfera i cijeli ugođaj oko ove Iron Maiden priče je na Poljudu zablistao u najsjajnijoj verziji. Od toga ni zadrti BBBovci, ali i svak onaj ko se prepoznaje u pjesmi "Peta Zona" od Đubriva, ne mogu osporiti. Maideni su krčali, a Poljud je sve to supa'.. ko kruv u lipoj pašticadi ili brujetu, a da ne pričan o buzari. Tio san vidit onaj natpis za Brucea povodom rođendana, no valjda nije bilo izvedivo... šteta. Bilo bi lijepo.

Jedini koji su, po meni kiksali, to su ekipe koje se "znamo". Mislim da smo stvarno glupi i nekoloegijalni, u krivo spojeni. Al dobro, sve je to za ljude.

Dobri stari Maideni.

Al dosta je bilo, piva me uspavala. Stari ste. Ni speed nije šta je bio, a nisu valjda toliko glupi da se ubodu "kod prike" Mr.Brownstonea... Nisu oni ta škola. Bolje stat' na balun kad on prestane bit predmet igre i užitka i makar simulirat' prekršaj, ako ga se bojiš priznat. Nisi sine Bijelo Dugme... Neka Maideni ostanu VELIKI MAIDENI.
terror
terror
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 1662
Age : 37
Location : RIGHT NEXT DOOR TO HELL
Registration date : 10.01.2008

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 15 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by Asma Čarmander pon kol 11, 2008 2:14 pm

SVE ZA 5!
Od puta do koncerta ,igranja na balun na željezničkom kolodvoru,spavanja u čekaoni,ispijanja piva u parku itd itd itd...
Asma Čarmander
Asma Čarmander
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 1211
Age : 33
Location : Saranač
Registration date : 13.11.2007

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 15 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by Paka01 pon kol 11, 2008 2:27 pm

Ma ne triba komentirat uopće.. Majku in sa onin vatrama, krepa san od vrućine, hahaha Very Happy

ma sve za 10, ne za 5... svaka in čast na predobre 2 ure!
Fear of the Mrak meni definitivno vrhunac večeri!
Paka01
Paka01
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 3666
Age : 33
Location : Podgora
Registration date : 13.11.2007

http://www.myspace.com/kocka_graphics

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 15 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by steady as she goes pon kol 11, 2008 2:32 pm

MENI JE BILO ZAKON!!!
NIKAD BOLJI KONCERT!!!!
steady as she goes
steady as she goes
nisam admin, al' sam zakon
nisam admin, al' sam zakon

Broj postova : 2946
Age : 33
Location : Ma-Zg-Ma
Registration date : 16.11.2007

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 15 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by terror pon kol 11, 2008 2:49 pm

Nakon velikih koncerata tipa... The Prodigy, Nick Cave, Dream Theater, Iggy Pop & The Stooges, Motorhead... nisam baš previše impresioniram rutinskom izvedbom Iron Maidena kao takvih, pa valjda zato i iman malo kritičnije gledište (ne sa strane fanatika, već relno, ali ne i sa strane kritike). Meni su Maideni uvik bili zakon. Posebno u srednjoj školi (kad većini Maideni i postaju napeti...), ali nas je bilo dvoje troje šta smo to gutali.. Nebitno, koncertu se ne moze nista zamirit ali samo zato sto su to Maideni.. i zato sto je to prvi ovakav koncert u Splitu, a reka bi Brane Kurčubić (ilitiga Bruce Dickinson) da je i njihov najveći u nas... pa eto... organizacijski i ovako i onako bi se dalo nać još zamjerki, ali sve ostalo na nivou profesije. A to što mene i neke još smeta što je rutina rutina profesije i kao takva oduzima sav taj šarm i svu tu energiju, snagu i volju je već jedna druga, možda čak i psihološka tema... jelte...

Kakogod, MAIDENS 4ever!!!!!! jer je činjenica da tako jedna velika "stvar" kod nas uvik ima smisla, ali ne SAMO ZATO što smo jadni i mali i siroti već svakako!
terror
terror
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 1662
Age : 37
Location : RIGHT NEXT DOOR TO HELL
Registration date : 10.01.2008

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 15 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by hambi pon kol 11, 2008 3:03 pm

ja necu previse pametovat......meni je bilo super....
i svjetski odradeno od mejdena....i to je to

jedino di sam ispizdio je bilo za cekat kartu za bus.....ali
osli ja i celic negdi zalec i cujemo neke momcine da idu prema dubrovniku i nista ... mi pitamo jel mozemo s njima i eto ''ustopali''....
u 4 i 15 smo dosli u makarsku.....
bez obzira na sve koncert predobar!!!!
ajde sad svi koji su bili u HBP nek uplodaju slike sa koncerta....(dikinsonove poze ownaju)
hambi
hambi
Junior Member
Junior Member

Broj postova : 414
Age : 30
Registration date : 02.03.2008

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 15 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by oprashena pon kol 11, 2008 3:51 pm

OMG! OMG!
usla na oni poljud,gledam,nevirujem di sam.
sidili malo.u 20 do sedam se ustali.
LAUREN HARRIS izlazi dolazi In Love da odsvira
u koznim gacama,pripijenoj majici,metalni kajis,duga lipa ravna kosa In Love
uspalih se ja
nakon nje rising dream.cula sam ih prvi put i stvarno su zakon.da sam znala koju pismu bilo bi mi i bolje tih po ure. oni me razbudili
zavrsava rising dream.
guzva.neznas di si.neznas sta je zrak. kosonje oko tebe,svi smrde na jeftino vino i pivo. mejdeni kasne.u kurac!
sidnemo. opet se dignemo nakon 15 min i guzva se razisla.znam sta je zrak,slusam mejdene! GOTOVA!
headbengala,skakala,vikala.... meni su bili presavrseni.!!!!!!!!!!!
vrhunac veceri takodjer Fear of the dark... sve mirno mirno,upaljaci u zraku,i odjednom se nadjem u sutki
ma savrseno!
oprashena
oprashena
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 2764
Age : 33
Location : zagreb
Registration date : 13.11.2007

http://blackdahlia.blog.hr

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 15 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by Brutal pon kol 11, 2008 4:18 pm

savrseno

ko god ih voli ili nevoli, ili mrzi ili ne slusa

moze pozalit sta nije bija

UP THE IRONS
Brutal
Brutal
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 1416
Age : 32
Location : Dumina Led'naaa
Registration date : 10.03.2008

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 15 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by Brutal pon kol 11, 2008 4:55 pm

http://www.isussvjetlosvijeta.com/iron_maiden.htm

vidi ovi kretencina jeba im bog milu mater sta su dilili juce ova sranja, mrš djubradi

sad cu im poslat neku slikicu lipu
hmm
Brutal
Brutal
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 1416
Age : 32
Location : Dumina Led'naaa
Registration date : 10.03.2008

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 15 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by oprashena pon kol 11, 2008 5:26 pm

Brutal je napisao/la:http://www.isussvjetlosvijeta.com/iron_maiden.htm

vidi ovi kretencina jeba im bog milu mater sta su dilili juce ova sranja, mrš djubradi

sad cu im poslat neku slikicu lipu
hmm

omg,kad sam ovo vidila jucer jebala sam im sve
Rolling Eyes
oprashena
oprashena
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 2764
Age : 33
Location : zagreb
Registration date : 13.11.2007

http://blackdahlia.blog.hr

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 15 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by Paka01 pon kol 11, 2008 5:46 pm

terror je napisao/la:Nakon velikih koncerata tipa... The Prodigy, Nick Cave, Dream Theater, Iggy Pop & The Stooges, Motorhead... nisam baš previše impresioniram rutinskom izvedbom Iron Maidena kao takvih, pa valjda zato i iman malo kritičnije gledište (ne sa strane fanatika, već relno, ali ne i sa strane kritike). Meni su Maideni uvik bili zakon. Posebno u srednjoj školi (kad većini Maideni i postaju napeti...), ali nas je bilo dvoje troje šta smo to gutali.. Nebitno, koncertu se ne moze nista zamirit ali samo zato sto su to Maideni.. i zato sto je to prvi ovakav koncert u Splitu, a reka bi Brane Kurčubić (ilitiga Bruce Dickinson) da je i njihov najveći u nas... pa eto... organizacijski i ovako i onako bi se dalo nać još zamjerki, ali sve ostalo na nivou profesije. A to što mene i neke još smeta što je rutina rutina profesije i kao takva oduzima sav taj šarm i svu tu energiju, snagu i volju je već jedna druga, možda čak i psihološka tema... jelte...

Kakogod, MAIDENS 4ever!!!!!! jer je činjenica da tako jedna velika "stvar" kod nas uvik ima smisla, ali ne SAMO ZATO što smo jadni i mali i siroti već svakako!

O kakvome ti oduzimanju energije, snage i volje govoriš? Maideni su bili više nego energični jučer na pozornici, a to šta su rutinski odradili, ovo in je 20-ti koncert u misec dana, ne mogu za svaki koncert izmišljat nešto novo ili ne znan... Al da nisu imali energije i volje... glupost.
Paka01
Paka01
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 3666
Age : 33
Location : Podgora
Registration date : 13.11.2007

http://www.myspace.com/kocka_graphics

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 15 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by oprashena pon kol 11, 2008 6:02 pm

Paka01 je napisao/la:
terror je napisao/la:Nakon velikih koncerata tipa... The Prodigy, Nick Cave, Dream Theater, Iggy Pop & The Stooges, Motorhead... nisam baš previše impresioniram rutinskom izvedbom Iron Maidena kao takvih, pa valjda zato i iman malo kritičnije gledište (ne sa strane fanatika, već relno, ali ne i sa strane kritike). Meni su Maideni uvik bili zakon. Posebno u srednjoj školi (kad većini Maideni i postaju napeti...), ali nas je bilo dvoje troje šta smo to gutali.. Nebitno, koncertu se ne moze nista zamirit ali samo zato sto su to Maideni.. i zato sto je to prvi ovakav koncert u Splitu, a reka bi Brane Kurčubić (ilitiga Bruce Dickinson) da je i njihov najveći u nas... pa eto... organizacijski i ovako i onako bi se dalo nać još zamjerki, ali sve ostalo na nivou profesije. A to što mene i neke još smeta što je rutina rutina profesije i kao takva oduzima sav taj šarm i svu tu energiju, snagu i volju je već jedna druga, možda čak i psihološka tema... jelte...

Kakogod, MAIDENS 4ever!!!!!! jer je činjenica da tako jedna velika "stvar" kod nas uvik ima smisla, ali ne SAMO ZATO što smo jadni i mali i siroti već svakako!

O kakvome ti oduzimanju energije, snage i volje govoriš? Maideni su bili više nego energični jučer na pozornici, a to šta su rutinski odradili, ovo in je 20-ti koncert u misec dana, ne mogu za svaki koncert izmišljat nešto novo ili ne znan... Al da nisu imali energije i volje... glupost.

potpisujem paku
perkovicu seres,bez uvrede Wink
oprashena
oprashena
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 2764
Age : 33
Location : zagreb
Registration date : 13.11.2007

http://blackdahlia.blog.hr

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 15 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by Paka01 pon kol 11, 2008 8:16 pm

Iron Maiden somewhere back in time - Page 15 5309480st0
Iron Maiden somewhere back in time - Page 15 5309480st0.4000c8cbaf

Sad je da je muzika bezveze, al je za gledat....
Paka01
Paka01
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 3666
Age : 33
Location : Podgora
Registration date : 13.11.2007

http://www.myspace.com/kocka_graphics

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 15 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by Brutal pon kol 11, 2008 8:20 pm

picka ipo, cilu bi je izliza
Brutal
Brutal
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 1416
Age : 32
Location : Dumina Led'naaa
Registration date : 10.03.2008

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 15 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by oprashena pon kol 11, 2008 8:43 pm

bas sam se pitala kad ce neko stavit njenu sliku
Smile
oprashena
oprashena
Senior Member
Senior Member

Broj postova : 2764
Age : 33
Location : zagreb
Registration date : 13.11.2007

http://blackdahlia.blog.hr

[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 15 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by Gost pon kol 11, 2008 9:14 pm

Definitivo najlipša stvar koja mi se dogodila u životu .

Moga san i zamislit samo .. ... koncert maidena ...

Plaka san na jednom djelu ... a sta cu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iron Maiden somewhere back in time - Page 15 Empty Re: Iron Maiden somewhere back in time

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 15 / 17. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.